.

.

Единечна софа покритие миленичиња троседот перница заштитен капак, мека понги ткаенина

Единечна софа покритие миленичиња троседот перница заштитен капак, мека понги ткаенина

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Карактеристика : *Направено Од Понги со шевови со висока густина, меки како памучните производи додека имаат подолга издржливост. Ние нудиме повеќе бои за подобро да одговараат на вашиот индивидуален стил!* Чувајте го вашиот мебел како нов и заштитете го од излевање и дамки . Нашиот лежалка е отпорен на неред, па затоа е совршен за домови со домашни миленици и деца! Дебелиот и издржлив материјал е дизајниран да го одржува вашиот мебел безбеден.*Отпорен на почва За Дополнителна Издржливост.* Совршен За Каучи За Софа во Дневната Соба или Спалната Соба .*Го протега целиот кауч, вклучувајќи ги рацете и грбот.*Многу лесно се чисти, може да се мие рачно или машина за перење на 30 степени, но не може да се пегла и избелува.*Отпорен на намалување и брчки ја обезбедува неговата издржливост, така што можете да го користите долго време.* Забелешка : бојата на задниот дел од капакот на софата е различна од онаа на предната страна. Не го купувајте ако мислите спецификација : Големина : прибл. 21х73 во боја : Каки, Сива, Темно Кафематеријал : Понгестил : Модерно Покритие : Софамодел Со 1 Седиште : Пакетот За Покривање На Софата Вклучува : 1 *Ковернота на софата : 1. Ве молиме дозволете 0,5-1 инчна разлика поради рачно мерење. (1 инч=2,54 см)2. Бојата на вистинските ставки може малку да се разликува од сликите на списокот поради различниот компјутерски екран, ви благодариме за разбирањето. Бамил Еднокреветна троседот покритие миленичиња троседот перница заштитен капак, мека понги ткаенина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата