.

.

Секако Се Вклопуваат Истегнување Лента Посебно Седиште Т-Перница Троседот Лизгање

Секако Се Вклопуваат Истегнување Лента Посебно Седиште Т-Перница Троседот Лизгање

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Моделот на ленти за истегнување е пријателски за декор и добро се вклопува со секој декор во просторијата. Секако Се Вклопуваат Истегнување Лента Посебно Седиште Т-Перница Троседот Slipcover : Додадете боја и текстура во вашата соба. Суптилната шема на ленти и 4 бои погодни за декор добро се вклопуваат со секоја просторија. Понудено во посебно седиште погодно за сопствен изглед. Содржина на ткаенина : 94 проценти полиестер/6 проценти Спандекс. Упатства за нега : машина за перење. Димензии на капакот; Надворешна ширина од рака до рака помеѓу 74-96" и ширина на потпирачот за рака помеѓу 8-14". Капакот на перницата на седиштето одговара на повеќето Т перници широки помеѓу 73-84 инчи. Шипката е помеѓу 6-8".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата