.

.

Водителка Чоколадо Динг Донгс Закуска Колачи-12. Оз, Брои

Водителка Чоколадо Динг Донгс Закуска Колачи-12. Оз, Брои

Оценки на купувачот:

DEN 58.72
Од стоката
Во магацинот

Динг Донг! Ќе бидете среќни да ја отворите вратата ЗА ВОДИТЕЛКА ДИНГ ДОНГС. На крајот на краиштата, тие прават неодолив влез. ЖИВЕЈТЕ ЈА ВАШАТА НАЈМНОГУ СО чоколадна торта, покриена со џуџе и исполнета со крема. Поединечно завиткани, така што можете да добиете наплив на вкус на чоколадо насекаде. Ставете ги во торбата или кутијата за ручек и секогаш ќе имате при рака совршена закуска. Останување дома за забава? Нема проблем. Заштедете време со поставување послужавник со вкусни ДИНГ ДОНГ. Вие и вашите гости нема да можете да ги држите рацете подалеку од нив. Ова се совршени закуски за да донесат насмевка на лицето на сите. 10 динг ДОНГ поединечно завиткани за свежина и погодност. Чоколадна торта покриена со џуџе, со кремаст фил. Задоволете ја вашата желба за чоколадо во секое време со ДИНГ ДОНГС. Добро е да одите или да останете, за забави или каков било собир со пријателите. ЖИВЕЈТЕ ЈА ВАШАТА ПОВЕЌЕТО СЛАТКА залак во исто време.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата