.

.

Швајцарски технолошки машка машка полиција со долг ракав

Швајцарски технолошки машка машка полиција со долг ракав

Оценки на купувачот:

DEN 463.52
Од стоката
Во магацинот

Оваа швајцарска технологија со долги ракави се градат за активности на отворено. Направено со 88% полиестер/12% памук, и е направен со 40% рециклиран полиестер. Не само што е изградена оваа мета за перформанси, туку е и еколошки. Швајцарски технолошки маж со долг ракав Поли Теј : Долг ракав.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата