.

.

Дами Удобен Висок Низок Полите Маица Жените Основни Пуловер Апстракт Печатење Работа Екипажот Вратот Лабава Мета Стил-Ј 3XL

Дами Удобен Висок Низок Полите Маица Жените Основни Пуловер Апстракт Печатење Работа Екипажот Вратот Лабава Мета Стил-Ј 3XL

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Апстрактен Принтбој : Како Што Е Прикажано На Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : Деколте На Екипажот : Должина На Ракавот Со Средна должина : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Fall!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Блуза За Вратот На Екипажот, Женски Врвови Со Туника Со Високи Ниски Полите4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Маица На Вратот на Екипажот, Обични Широки Апстрактни Кошули за Печатење Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата