.

.

Девојки Графички Маици V-Вратот Лабава Чипка Плус Големина Денот На Мајката Подароци Под $ Дозвола Белата 4

Девојки Графички Маици V-Вратот Лабава Чипка Плус Големина Денот На Мајката Подароци Под $ Дозвола Белата 4

Оценки на купувачот:

DEN 320.00
Од стоката
Во магацинот

Само не заборавајте да се грижите за вашата коса со добри производи и користете АКСХД долна облека и чорапи за крајна удобност. Опсегот на женска облека вклучува и основни резервоари, термални врвови и ребрести маици. Од секојдневни графички маици до облечени блузи, постојат опции за секоја пригода. За летото, жените со плус големина можат да изберат блузи за резервоари, врвови за култури или преголеми маици. Спецификации : Бои : Бела Големина : 4сезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-должина на ѓердан : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Линиски Сув Пакет : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. За работа, жените можат да носат кошули со копчиња, врвови од туники или дуксери во црна, бела или црвена боја. Мажите исто така можат да најдат удобни и стилски опции како жан шорцеви, каприс, атлетски панталони и дуксери. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37. Има толку многу опции за облека достапни за жени од сите форми и големини, вклучувајќи врвови со плус големина, кошули, блузи, туники, тенкови, маици, па дури и опции за боја за вратоврска. Кошулите без ракави и кратки ракави се одлични и за излегување или вежбање во теретана. Дамите можат да најдат слатки градници, породилна облека, па дури и трегери за да ги додадат во својата гардероба. Костимите за капење доаѓаат во сите облици и големини, вклучувајќи слатки и трендовски опции како врвови на култури и дно со висок струк. Генерално, има нешто за модниот вкус на секоја жена, од класичен до трендовски.Во 2023 година, женската облека е за трендовски врвови и кошули, со заштеда до 20% попуст на предмети за дозвола.01 "Должина : 66см/25. Големина Табела : Големина : И Големина. Жените исто така можат да најдат слатки и секси врвови за ноќно излегување во клубот или забава. За оние кои го сакаат бохо стилот, постојат асиметрични врвови, селски блузи и врвови на ѕвончиња. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Не заборавајте за додатоци како очила за сонце, чанти и чорапи. AXXD Девојки Графички Маици V-Вратот Лабава Чипка Плус Големина Денот На Мајката Подароци Подearance 20 Дозвола Бела 4. Со приближувањето на летото, има многу продажба на дозвола за облека совршена за активности на отворено, работа или само секојдневна облека. Исто така, постојат опции за тинејџери и девојки, со хеланки, спортски панталони и ромпери. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Без разлика дали барате нешто за работен ден или роденденска прослава, опциите се бесконечни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата