.

.

Назад На Училиште Здраво Учителка За Боја За Вратоврска Во Градинка Стилски Женски Блузи Со Графички Принт, Летни Маици Со Кратки Ракави

Назад На Училиште Здраво Учителка За Боја За Вратоврска Во Градинка Стилски Женски Блузи Со Графички Принт, Летни Маици Со Кратки

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Ослободете го вашиот внатрешен авантурист со Оваа Маичка со врвен квалитет дизајнирана за удобност и стил. Изработен од мека ткаенина што дише, совршен е за секојдневно носење. Уникатната графика на предната страна прикажува планински пејзаж што го одзема здивот, инспирирајќи ве да го истражите одличното отворено. Без разлика дали пешачите, кампувате или едноставно се релаксирате, Оваа Маица е задолжителен додаток во вашата гардероба. Подгответе се да тргнете на нови патувања додека изгледате без напор кул и удобно. 1. Цврсти бои 95% Полиестер, 5% Спандекс 2. Повлечете го затворањето, кружниот врат, кратки ракави 3. Машинско Перење, не паѓајте обидете се 4. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Потопете се во облак-допаѓамекост.Без разлика дали лежите дома, работите или се среќавате со пријатели, мекоста на Оваа Маица слична на облак ќе направи да се чувствувате како да сте завиткани во пријатна прегратка. 5. Препуштете се на бескрајната креативност со нашата Маица со привлечна низа дезени. Оваа маичка нуди динамично платно за вашиот личен стил да блесне. 6. Маичката е погодна и за слоевитост и за носење сама, совршен топар овој врв со какви било панталони, фармерки, хеланки и патики за секојдневен летен изглед или како кошули за слоеви Воumn, Зима.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата