.

.

13 години Роденден Момче Син Смешни Гејмер 13 Години Роденден Маица

13 години Роденден Момче Син Смешни Гејмер 13 Години Роденден Маица

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Смешни 13 години роденден подарок идеја за видео гејмер. Одлична идеја за подарок за 13-ти роденден. НАРАЧАЈТЕ СЕГА Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Смешни 13 години роденден подарок идеја за видео гејмер.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата