.

.

Женски Блузи Облечени Секојдневен Пад, Лето Секси Халтер Висок Врат Резервоар Без Ракави Цветни Печатени Кошули Обични Блузи На Плажа За Жени Облечени Обични Окто?

Женски Блузи Облечени Секојдневен Пад, Лето Секси Халтер Висок Врат Резервоар Без Ракави Цветни Печатени Кошули Обични Блузи

Оценки на купувачот:

DEN 255.84
Од стоката
Во магацинот

Окбоп врвовите се изработени од лесен вискоза и мек спандекс материјал, супер удобен и многу растеглив за fall и зима. Карактеристики. Гроздобер стил, плус големина, кружен врат/Врат, без ракави/краток ракав/долг ракав, лабаво вклопување ,лесна мека ткаенина за удобна женствена,лесна за носење, без брчки.Дизајнот со висок струк на фустанот прави да изгледате потенок. Стил : Блузи,Графички Маици,Кошули Со Копчиња,Маици,Боди,Блузи,Поло Маици,Врвови Со Плус Големина,Блузи За Јуниори,Јуниори Плус Блузи, Породилни Врвови. Оваа Плус големина врвови Жените е погодна за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е посебен подарок за мама, ќерка, најдобра или сопруга. Ако барате меки и удобни врвови за кои има висок квалитет и разумна вредност, ОКБОП ќе биде совршен избор за вас. Окбоп Женски Блузи Облечени Секојдневен Пад 2022 Година, Летен Секси Оглавник Резервоар Со Висок Врат Без Ракави Цветни Печатени Кошули Обични Блузи За Маици За Плажа За Жени Обична Кошула Октоберфест. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Должина : 65см/25.59" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 101см/39.76 "Должина : 67см/26.38" Големина : Л Големина. : Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 107см/42.13 "Должина : 69см/27.17" Големина : XL Големина. : X - LAREGE САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 113cm/44.49 "Должина : 71cm/27.95" Големина : XXL Големина. : 2 X-LAREGE САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 119cm/46.85 "Должина : 73cm/28.74". Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер, Мек и Удобен. 2. Карактеристики : Краток Ракав, Печатење, Дневно, Моден Стил. 3. Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони. 5. Содржина на пакетот : 1 х Женски Врвови. Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Winter Зима. Пол : Жени . Повод : Мода, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина На Блуза : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Секојдневен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата