.

.

Дозвола Долг Ракав Фустан За Жени Пролет И Aut V-Вратот Солидна Боја Макси Фустан Темперамент Чипка Половината Тенок Одговара Возбудува Здолниште Фустан

Дозвола Долг Ракав Фустан За Жени Пролет И Aut V-Вратот Солидна Боја Макси Фустан Темперамент Чипка Половината Тенок Одговара

Оценки на купувачот:

DEN 383.68
Од стоката
Во магацинот

Фустани За Жени 2022 Година, Женски Фустани, Венчаници За Жени, Макси Фустан, Женски Фустани, Женски Фустан, Фустани За Жени, Фустан Со Долги Ракави За Жени, Долги Фустани За Жени, Фустан За Жени, Есенски Фустани За Жени 2022 Година, Макси Фустан Со Долги Ракави За Жени Големина : И Големина На Етикетата : Мала Должина На Грбот : 110см/43.31" Ракав : 57см/22.44" Биста : 78-86см/30,71-33,86" Големина : Големина На Етикетата М : Средна Должина На Грбот : 111см/43,70" ракав : 58см/22,83" Биста : 82-90см/32,28-35,43" Големина : Л Големина На Етикетата : Голема Должина На Грбот : 112см/44,09" ракав : 59см/23,23" биста : 86-94см/33.86-37.01" Големина : Xl Етикета Големина : X-Голема Должина На Грбот : 113cm/44.49" Ракав : 60cm/23.62" Биста : 90-98cm/35.43-38.58" големина : Xxl Етикета Големина : 2x-голема должина на грбот : 114cm/44.88" ракав : 61cm/24.02" биста : 94-102см/37.01-40.16" . Материјал : висококвалитетна ткаенина, мека, лесна и дише, удобност за целодневно носење. Натпревар : фустан со Долги ракави за жени, миди фустан, в врат, убаво е да се комбинираат со хеланки, хулахопки, чизми, палта, јакни за look, зима, пролетен изглед. Прилика : Погоден за ноќно излегување, коктел, запознавање, забава, секојдневно носење,клуб, вечер,свадбен гостин, деверуша, враќање дома, матура, дипломирање, банкети и друга свечена облека. Фустани Со долги Ракави За Жени, Есенски Фустани, Долги Течни Фустани За Жени, Фустан Со Возбуда, Женски Бохо Фустани, Долг Бел Фустан За Жени, Макси Фустан За Жени Со Ракави, Црн Фустан Со Долги Ракави, Женски Есенски Фустани, Есенски Фустани За Жени, Црн Фустан Со Долги Ракави, Венчаница Со Долги Ракави, Венчаница Со Долги Ракави, Фустан За Гости Со Долги Ракави, Фустан Со Долги Ракави со Џебови, Миди Фустан Со Долги Ракави за Жени. Миди Фустан Со долги Ракави, Коктел Фустан Со Долги Ракави, Мини Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Обвивка Со Долги Ракави, Широк Фустан За Жени, Женски Есенски Фустани, Црн Долг Фустан За Жени, Зимски Фустани, Женски Макси Фустан Со Долги Ракави, Краток Фустан Со Долги Ракави, Краток Фустан Со Долги Ракави За Жени, Фустани Со Долги Ракави За Жени 2022 Година, Фустан Со Обвивка Со Долги Ракави За Жени, Коктел Фустан Со Долги Ракави За Жени, Жени Паѓаат Фустани, Макси Фустани Со Долги Ракави, Фустани Со Туника За Жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата