.

.

Машки Тенки Опуштени Врвови Попуст Екипажот Вратот Пуловер Сад Знаме Печатење Маици Облека Мода Лето Денот На Независноста Краток Ракав Кошули Продажба Каки Л

Машки Тенки Опуштени Врвови Попуст Екипажот Вратот Пуловер Сад Знаме Печатење Маици Облека Мода Лето Денот На Независноста Краток

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

23" Должина : 80cm/31. [ТКАЕНИНА ШТО ДИШЕ] Нашите врвови се направени со ткаенина што дише за да бидете ладни и удобни во топлите летни денови. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 120см/47. [ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ] овие летни врвови се лесни за нега, едноставно се мијат и носат повторно и повторно. : XX-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМО.87 "Должина : 75cm/29.13" Големина : Л Големина.69 "Должина : 74см/29.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата