.

.

Дизни Мики Маус Новогодишна Ноќ Стандардна Маица Со Долги Ракави За Мажи-Прилагодено-Јаглен Хедер

Дизни Мики Маус Новогодишна Ноќ Стандардна Маица Со Долги Ракави За Мажи-Прилагодено-Јаглен Хедер

Оценки на купувачот:

DEN 351.84
Од стоката
Во магацинот

Официјални Маици На Дизни Стока Дизни Мики Маус За Мажи, Жени, Момчиња И Девојчиња; Слатки Маици На Дизни За Новогодишната Ноќ; Маици На Дизни Мики 2022; Маици На Мики и Пријатели; Маици На Мики Маус За Возрасни; Кошули На Мики Маус за Момчиња; Маица На Дизниленд За Групи Прстен во новата година со глувчето кој го започна сето тоа. Оваа празнична маица мики 2022 го прикажува Мики во броевите на годината што претстои за изглед кој сигурно ќе инспирира насмевки кај обожавателите. Планирате патување Во Дизниленд или Волт Дизни Светот? Подгответе се за фотографија со маичка за 2022 година за вас или соодветни маици за пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. 100% претходно намален памук*. Долги поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро плетена јака и манжетни. Залепени рабови на вратот и рамото. Дво-игла дното полите. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. * Ве молиме запомнете : Содржината варира во зависност од бојата . Хедерите се мешавина од памук/полиестер. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата