.

.

Ларс Амадеус Машки Карирани Панталони За Фустани Тенок Фит Рамен Преден Бизнис Проверете Ги Панталоните

Ларс Амадеус Машки Карирани Панталони За Фустани Тенок Фит Рамен Преден Бизнис Проверете Ги Панталоните

Оценки на купувачот:

DEN 543.84
Од стоката
Во магацинот

Тенок фит фустан панталони функција безвременски кариран дизајн, класичен и секогаш во тренд.Овој пар панталони се совпаѓа со кожени чевли и цврста кошула на врвот може да ве направи белег во толпата.Одлично кроење со класична проверена шема, причината да бидете задолжителни во вашата гардероба.Одговараат за канцеларија, состанок или датира во рафинирано тенок одговара проверени фустан панталони.Мерење (Во инчи)Меѓународна ГолеминаПоловината ДебелинаДебелина На КолкотДолжина На Ракавот2830 1/838 1/4-41 3/43032 1/840 1/8-41 3/43234 -42 1/8-42 1/23436 -44 1/8-42 7/83638 -46 1/8-42 7/83840 -48 43 1/44041 7/850 43 1/4 бела, Светло Сива, Темно Црна Големина Меѓународна ГолеминаПоловината ДебелинаДебелина На КолкотДолжина На Грбот2831 1/238 5/8-38 5/83033 1/840 1/2-39 3/83234 5/842 1/2-40 1/83436 5/844 1/2413638 5/846 1/2-41 3/43841 -48 3/8-42 1/2 Ларс Амадеус Машки Карирани Панталони За Фустани Тенок Фит Рамен Преден Бизнис Проверете Ги Панталоните 51,5% Полиестер 45% Памук 3,5% Спандекс. Тенок Фит. Рамен Фронт. Класичен. Карирани Фустан Панталони. Машинско Перење Ладно Внатре Кон Надвор. Големина на Телото на Моделот : Висина : 6'1", Градите : 38 2/8 инчи, Половината : 30 6/8 инчи,Колкот : 42 1/8 инчи, Тежина : 175 фунти, моделот носи Голема големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата