.

.

Машки Пролет Валани Панталони Карирани Средно Половината Копче Мулти Џеб Повик Исечени Панталони

Машки Пролет Валани Панталони Карирани Средно Половината Копче Мулти Џеб Повик Исечени Панталони

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Сезона : Цела Сезона. Пол : Мажи. Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,обука. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Кариран. Стил : Мода. Украсете : Џебови. Верзија : Редовна. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Мажи Панталони Панталони Мажи Се Протегаат Сјајот на отворено топлинска Табела : . Големина : С Половината : 79см/31.10" : 97см/38.19" Должина На Дното : 93см/36.61"Големина : М Половината : 84см/33.07" : 102см/40.16" Должина На Дното : 94см/37.01"Големина : Л Половината : 89см/35.04" : 107см/42.13" Должина На дното : 95см/37.40"големина : xl половината : 94см/37.01" : 112см/44.09" должина на Дното : 96см/37.80"големина : xxl половината : 99см/38.98" : 117см/46.06" должина на дното : 97см/38.19"големина : хххл половината : 104см/40.94" : 122см/48.03" Должина На дното : 98см/38.58" прилики : Секојдневни, Летни, домашни, работни, спортски, теретани и џогерски панталони. Подарок За Семејството, Синот, Пријателите, Момчето. ЛЕСНА НЕГА : Не Е Оваа Машина За Панталони Што Може Да Се Пере, Ја Елиминиравме Потребата Да Пеглате за Да Имате Повеќе време Да Го Поминете Денот Со Леснотија. Материјал : Мека Ткаенина Пријателска За Кожата, Дише И Апсорбира Пот, Ве Одржува Ладни И Опуштени. Карактеристиките На Овие Панталони Вклучуваат Странични Џебови За Раце И Преку Џебови За Заварување Одзади. Затворање На Врвка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата