.

.

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; заварено плетена јака и манжетни; етикета за пренос на топлина; копчиња за дрво; двојно игла зашиено заоблено дно; плакета со три копчиња; Gildan mens 5,6 mz. Сува Мешавина 50/50 Џерси Поло 5 Пакет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата