.

.

Изведба на Северна Хадсон Машка луксузна Поло кошула

Изведба на Северна Хадсон Машка луксузна Поло кошула

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Поло -блокирањето на Performance Performance Pollo има помек, измазнет плетен од типично плетено поло. Оваа кошула со кратки ракави е направена со материјал што може да се дише и избледи. Се одликува со јака од ребрести кошула и плоча со три копчиња. Додавањето на стилот и функционалноста на оваа кошула е лев џеб на градите. Мешавина од памук; Луксузна ткаенина; Плакета со 3 копчиња; Лев џеб на градите; Избледени; Лесна грижа - Машината за перење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата