.

.

28 OD 7 8 ID 3 4 P Augustus Architectural Architectural PVC Pirced тавански медалјон, антички бледо злато

28 OD 7 8 ID 3 4 P Augustus Architectural Architectural PVC Pirced тавански медалјон, антички бледо злато

Оценки на купувачот:

DEN 4735.36
Од стоката
Во магацинот

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 28 "OD X 9 7/8" ID X 3/4 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како A. Wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата