.

.

Време и време, високо -ниско ниво на плетен фустан без ниски ракави без ракави

Време и време, високо -ниско ниво на плетен фустан без ниски ракави без ракави

Оценки на купувачот:

DEN 826.72
Од стоката
Во магацинот

Неограничените можности се она што го гледаме кога гледаме на време и миди фустан на миди. Овој супер-мек фустан со краток ракав нуди полиран, професионален изглед кога се носи со блејзер и исто така изгледа сензационално соло со потпетици за ноќна ноќ. Појасниот појас помага да се создаде ласкаво, женско вклопување. Лесно е да се носи и лесно се сака. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : миди фустан; 45" долг од висока точка на рамото за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : екипаж; само-вратен појас; странични парчиња; сите ленти. Појасен плетен миди фустан за жени од време и Тру.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата