.

.

Обичен Фустан За Жени Цврст Фустан Ракав Абаја Dпски Кафтан Фустан Големина Л

Обичен Фустан За Жени Цврст Фустан Ракав Абаја Dпски Кафтан Фустан Големина Л

Оценки на купувачот:

DEN 319.20
Од стоката
Во магацинот

Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 58см/22.83" Должина : 133см/52.36" Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 107см/42.13" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 59см/23.23" Должина : 138см/54.33" големина : л сад : 12 еу : 42 биста : 112см/44.09" рамо : 43см/16.93" ракав : 60см/23.62" должина : 143см/56.30" големина : xl сад : 14 еу : 44 биста : 117см/46.06" Рамо : 45см/17.72" ракав : 61см/24.02" Должина : 148см/58.27" Големина : ххл сад : 16 еу : 46 Биста : 122см/48.03" рамо : 47см/18.50" ракав : 62СМ/24.41" должина : 153см/60.24" женски обичен цврст муслимански фустан Ракав Абаја исламски dпски кафтан фустанкарактеристики : л ИЗРАБОТЕН Е ОД МАТЕРИЈАЛИ, издржлив за Секојдневно носење!Специјален дизајн на ракави.л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.л Круг вратот, долг ракав, лабава.л Погоден За секојдневно/секојдневно/фестивали/свадби / забави носење.Женски Обичен Цврст Муслимански Фустан Ракав Абаја Исламски Kпски Кафтан Фустан Материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 496gpackage големина : 30x25x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size USEUBust Shoulder Sleeve Lengths838102cm/40.16"39cm/15.35"58cm/22.83"133cm/52.36"M1040107cm/42.13"41cm/16.14"59cm/23.23"138cm/54.33"L1242112cm/44.09"43cm/16.93"60cm/23.62"143cm/56.30"XL1444117cm/46.06"45cm/17.72"61cm/24.02"148cm/58.27"XXL1646122cm/48.03"47cm/18.50"62cm/24.41"153cm/60.24"Size : SUS : 8 EU : 38 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 133cm/52.36"Size : MUS : 10 EU : 40 Bust : 107cm/42.13"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 138cm/54.33"Size : LUS : 12 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 143cm/56.30"Size : XLUS : 14 EU : 44 Bust : 117cm/46.06"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 148cm/58.27"Size : XXLUS : 16 EU : 46 Bust : 122cm/48.03"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 153cm/60.24" Женска Мода. Обичен Фустан.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата