.

.

Деца од маица со кратки ракави на Гаранималс, 2-пакет, големини 4-12

Деца од маица со кратки ракави на Гаранималс, 2-пакет, големини 4-12

Оценки на купувачот:

DEN 134.08
Од стоката
Во магацинот

Графички маички галор! Подигнете ја неговата гардероба со оваа маица мултипак од 365 деца од Гаранималс. Со најразлични графички отпечатоци од кои може да се изберат, овој сет од 2 парчиња е сигурен дека ќе ги искористи сите негови омилени обични погледи оваа сезона. Додадете пар шорцеви на Garanimals и неговите патики и неговата облека е поставена! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестерс : машина за миење садови за потекло : Увоз со 2 парчиња сет вклучува : Две графички маица : ОпуштеноНек : Екипажот на екипажот : Плејвер стил на ракави : Кратки ракави на ракави : Неизвесни : Графички печатење на Фротоеко-Текс ® Стандард 100 Стандард 100 Сертифицирано : 19.hus.90770 Graphic маица мултипак за момчиња од 365 деца од garanimals/ул>.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата