.

.

Младинска Хедер Греј Тампа Беј Баканирс Тимска маица

Младинска Хедер Греј Тампа Беј Баканирс Тимска маица

Оценки на купувачот:

DEN 319.84
Од стоката
Во магацинот

Помогнете му на вашето малечко прикажување на духот на Тампа Беј Буканеерс секој ден во неделата со оваа тимска маица. Се одликува со тимска графика и удобна ткаенина за секојдневна употреба. Нема подобар начин за вашето kiddo да покаже дека боите на тампата Беј Баканиерс работат длабоко. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Вратот на екипажот. Бренд : Карактеристики на NFL. Официјално лиценциран. Краток ракав. Материјал : 100% полиестер. Увезени. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата