.

.

Деагија Обложена Удобност Нараквици Дневен Моден Печатен Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека И-Грб У-Врат Нараквици Црвено #99

Деагија Обложена Удобност Нараквици Дневен Моден Печатен Градник Без Жица Долна Облека Едноделен Градник Секојдневна Долна Облека

Оценки на купувачот:

DEN 479.20
Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : Поместена, целосно чипка со долна жица, но изненадувачки е поддржувачка и многу удобна, помага да ја подигнете бистата и да го подобрите секси деколтето за поголема женственост и само да ја покажете природната форма на градите.Сите видови градници од типот што можете да ги изберете, следејќи ги најдобрите производи со долна жица или без жица за да ги истакнете вашите облини и да обезбедите поголема поддршка и подигнување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата