.

.

'Нил Машки Основни Кожи 30+ Краток Ракав Сонце Кошула

'Нил Машки Основни Кожи 30+ Краток Ракав Сонце Кошула

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Опција за максимална вредност за влез НА НИВО НА ув заштита. Кратки Или Долги Ракави Основи У. П. Ф. 30+ Кошули за Сонце се дизајнирани Да ве држат покриени на сонце и да сурфаат и изградени да траат во хлорирани базени. 30+ U. P. F. Максимална Заштита. Стратешко Поставување На Цвест. 2-насочно истегнување. Заштита Од Осип. Отпорен на хлор. Тенок Фит. Полиестер. Оверлок Зашиени : Супер-Силен Спој.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата