.

.

Жени Обични Долги Ракави Цврсти Копчиња За Јака Моден Капут Бел Л

Жени Обични Долги Ракави Цврсти Копчиња За Јака Моден Капут Бел Л

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

Жени Обични Долги Ракави Цврсти Копчиња За Јака Мода Coat Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женска Прилика : Обичен Материјал : Полиестерфит : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 женска Големина на Палтото.Usukeubustsleevellengthlarge81238114cm/44.88"64cm/25.20" 74cm/29.13 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 114cm/44.88 "Ракав : 64cm/25.20" Должина : 74cm/29.13 " Жени Обични Долги Ракави Цврсти Копчиња За Јака Моден Капут Бела Л.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата