.

.

МОЛИ-Памучна Тркалезна Постелнина Египетски Памук, 22 Длабок Џеб,80 Дијаметар, ТЦ, Комплет Тркалезни Чаршафи, Супер Мека, Луксузна И Лесна Нега-Тауп Лента, Двојна XL Го?

МОЛИ-Памучна Тркалезна Постелнина Египетски Памук, 22 Длабок Џеб,80 Дијаметар, ТЦ, Комплет Тркалезни Чаршафи, Супер Мека,

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Машина за перење. Премиум Најквалитетните Египетски Памучни предива обезбедуваат најголема удобност. Заборавете на денот стресови и лизгајте во овие меки, ладни, дише и 100% чисти, 400 Конец Брои, Памучни Листови. Најслаткиот подарок што може да ја украси вашата соба. Ние сме супер сигурни во квалитетот и удобноста на нашиот производ што нудиме 100% гаранција за задоволство! Пробајте ги нашите производи и ако не?т апсолутно ги сакам само кажете ни. Џеб со еластична наоколу прави да се вклопи душек до инчи дебели душеци. БЕЗ РИЗИК КУПУВАЊЕ 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : нашата цел #1 е да ви ги понудиме најневеројатните производи по најдобри цени за крајното искуство на клиентите. Пакетот Вклучува : Комплетен ПАКЕТ За Постелнина СО Големина XL, Рамен Лист 85" x 102 "Инчи и 1 Парче Вграден Лист 80 "Дијаметар Со Длабок Џеб До 22" И 2 Парчиња Навлаки За Перници Стандардна Големина 20"x 30".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата