.

.

Вирлсвел Празнична Лента Елка Лента Елка Лента Разноврсна Празнична Декоративна Галантерија За Завиткување Подароци Цветни Аранжмани Венци

Вирлсвел Празнична Лента Елка Лента Елка Лента Разноврсна Празнична Декоративна Галантерија За Завиткување Подароци Цветни Аранжмани

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Доволно е долго за да се користи во сите аспекти на празничните украси, осигурувајќи дека ги исполнува различните барања за декорација. Без разлика дали тоа е роденден, годишнина, фестивал, или било кој друг важен ден, подарување на. Разновидна Употреба : Без разлика дали сакате да завиткате подароци, да украсувате Новогодишни елки, дворови, тематски забави, свадби или роденденски забави, нашата Лента За Новогодишна елка е идеален избор. Тој е издржлив и може повторно да се користи во повеќе прилики.надвор на самостојна забава и можност да создадеме прекрасни украси со Нашата Лента За Новогодишна елка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата