.

.

Цела пригода полиестерска лента со пченка од пченка, 3600 0,25

Цела пригода полиестерска лента со пченка од пченка, 3600 0,25

Оценки на купувачот:

DEN 3.00
Од стоката
Во магацинот

Haperејм хартија и плик Гросгрен лента се совршен избор за да додадете нешто дополнително на вашиот следен подарок или занает. Боите се толку живописни и доволно долги работи со неколку пати. Мека ткаенина лента може да се користи за завиткување, украсување, врски за коса, додатоци и многу повеќе. Најдобриот дел во врска со оваа весела забавна лента е совршен додаток на Strap Booking, забави за забави, роденденски капи, има бесконечни намени за оваа лента. Jamем хартија и боја на пликови : Бебе пченка. Големина : 1/4in x 100yd. Количина : 1/пакет. Додадете акцент на сите ваши идни подароци, проекти и повеќе со оваа забавна лента. Оваа лента се тркала десно назад и може лесно да се чува до понатамошна употреба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата