.

.

Мимоза Жолта Оз Пластични Чаши За Гости

Мимоза Жолта Оз Пластични Чаши За Гости

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Нудат празнична партија удари или ладен коктели во овие великодушно големина Мимоза Жолта Пластични Чаши. Изграден од пластика со врвна јачина, 16 мл. чашите се совршени за жедни гости на кој било број настани и прилики. Продадени 20 по пакет, пластичните чаши можат да бидат координирани со различни издржливи садови за еднократна употреба од комплетната линија на Мимоза Жолти партиски материјали. 20 Мимоза Жолти Пластични Чаши. Декоративни чаши држат 16 мл. Чашите се направени од пластика што овозможува повторна употреба. Совршен за секоја прослава. Купете ја целата наша колекција На Мимози Жолта пластика и залихи за забави од хартија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата