.

.

Хеи_к Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Комбинезони дами блузи и блузи

Хеи_к Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Комбинезони дами блузи и блузи

Оценки на купувачот:

DEN 1.00
Од стоката
Во магацинот

Денот На вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Комбинезони Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Целокупнитекарактеристика : 1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека полиестерска ткаенина, лесен и удобен, плакар, лесен за ставање и соблекување, удобен за носење цел ден.2. Прилика : овој производ е многу погоден за работа и секојдневна облека. Ова е толку случајно, можеби ќе ви треба дополнително покритие! Достапен е во различни цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.3. Одличен подарок, погоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде 4. Измијте во ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, ве молиме консултирајте се5. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекспатер Тип : Стил На Печатење : слободно време : редовно вклопување : Точно на големината дебелина : стандарден метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија Што Добивате : 1 Женски Врвен Ракав Length Shoulder Length S100cm/39.37"20cm/7.87"44cm/17.32"70cm/27.56"M104cm/40.94"21cm/8.27"46cm/18.11"71cm/27.95"L110cm/43.31"22cm/8.66"48cm/18.90"72cm/28.35"XL116cm/45.67"23cm/9.06"50cm/19.69"73cm/28.74"XXL122cm/48.03"24cm/9.45"52cm/20.47"74cm/29.13"XXXL128cm/50.39"25cm/9.84"54cm/21.26"75cm/29.53"XXXXL134cm/52.76"26cm/10.24"56cm/22.05"76cm/29.92"XXXXXL140cm/55.12"27cm/10.63"58cm/22.83"77cm/30.31" Големина : SBust : 100cm/39.37 "Должина На Ракавот : 20cm/7.87" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 70cm/27.56" Големина : MBust : 104cm/40.94"Ракав ♞изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. ♞Класичен V-врат, лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. ♞Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. ♞Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. ♞Карактеристики : Истегнување, врв во Секојдневен стил, плисирана предна блуза, врв без ракави со туника со тркалезен врат, маичка за одблесок на Полите, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата