.

.

Двојка eyикмарн Соодветни Пижами Фланелни Врвови Со Долги Ракави Еластични Панталони И Шал Салон За Облека Мека Облека За Спиење За Ноќна Облека

Двојка eyикмарн Соодветни Пижами Фланелни Врвови Со Долги Ракави Еластични Панталони И Шал Салон За Облека Мека Облека За Спиење

Оценки на купувачот:

DEN 303.84
Од стоката
Во магацинот

Двојка Појавување Пижами Фланелен Долги Ракави Блузи Еластични Панталони И Шамија Салон Постави Мека Облека За Спиење За Ноќна Облека. Карактеристики. Фланелни пижами со печатење букви. Пижами врвот со долги ракави, 2 џебови и прицврстување на предното копче. Панталоните имаат еластичен струк за да обезбедат лесно вклопување, а во комбинација со комплетот шал, мекиот комплет за пижами ве одржува што е можно порелаксирано. Погоден за лежење, одмор, салон, тренинг, забава за спиење, спорт, џогирање, фитнес, пешачење, јога, одмор, патување. Големина (инч)tttttttt T. TTtops Должина : t27, 56 t Bust : t42, 52 Tpant Должина : t38, 98 пресврт : t26, 77 t Hip : t41, 73 . L t Tops Должина : t28, 35 t Bust : t44, 09 Tpant Должина : t39, 76 пресврт : t28, 35 t Hip : t42, 52 . XL t Tops Должина : t29. 13 t Bust : t45. 67 Tpant Должина : t40. 55 пресврт : t29. 92 t Hip : t43. 31 . XXL t Tops Должина : t29, 92 t Bust : t47, 24 Tpant Должина : t41, 34 пресврт : t31, 50 t Hip : t44, 09 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : 100% Полиестер. Стил : Стилски. Пол : Жени. Сезона : Цела Сезона. Количина : 3 парчиња. Шема : Печатење Букви. Прилика : Дневна Ноќна Облека. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Врвови. 1 * Панталони. 1 * шамија. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. КЛАСИЧНИ ПИЖАМИ : Едноставен и стилски, секојдневен стил, уживајте во удобен сон и направете го вашиот живот поудобен во овие комплети пижами со долги ракави за жени. МЕК МАТЕРИЈАЛ : пижамите Што одговараат На Парови се изработени од 100% полиестер, мазни и пријателски за кожата, лесни и дише, удобни и еластични и меки, помагајќи ви да спиете добро. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Фланелни Пижами со печатење букви. Пижами врвот со долги ракави, 2 џебови и предното копче. Панталоните имаат еластичен струк за да обезбедат лесно вклопување, а во комбинација со комплетот шал, мекиот комплет за пижами ве одржува што е можно порелаксирано. СОВРШЕН ПОДАРОК : меката ткаенина и извонредниот дизајн ги прават пријатните панталони за пижами поставени за жени одличен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка на меден месец, Денот на Вљубените, годишнината, роденденот, Денот на Мајката, Божиќ. МНОГУ ПРИЛИКИ : Салонот за жени е совршен за опуштање низ куќата, одмори, салон, тренинзи, забави за спиење, спорт, џогирање, фитнес, пешачење, јога, одмор, патување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата