.

.

Слушајте Го Морето-Wag-Современа Ликовна Уметност Giclee На Платно Галерија Заврши-ѕид декор-Уметничко сликарство-Подготвени Да Висат

Слушајте Го Морето-Wag-Современа Ликовна Уметност Giclee На Платно Галерија Заврши-ѕид декор-Уметничко сликарство-Подготвени

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Музејска Квалитетна уметничка репродукција на Платно, Испружена со рака во САД. Прилагодено пакување отпорно На Оштетување. РЕПРОДУКЦИЈА НА КВАЛИТЕТОТ НА МУЗЕЈОТ : ликовно Уметничко печатење на Ултра Квалитетно Уметничко Мат Платно.Печатени на 10 Боја епсон Ликовна уметност печатач и оригинални уметнички дела слика. Висококвалитетно печатено платно испружено и споено до издржливи рамки отпорни на смалување. 1.50" дебели носилки за профилот на квалитетот на галеријата. Платната се печатат и рачно се протегаат во САД од професионалци. Вклучен комплет за додатоци за виси.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата