.

.

Преглед На Палецот Персонализиран Гест Шолја За Подметнување Чаши Заштита На Маса Абсорбента Камен

Преглед На Палецот Персонализиран Гест Шолја За Подметнување Чаши Заштита На Маса Абсорбента Камен

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Големина : 10,2 см дијаметар0, 7 см дебелина класификација : Подножје Функција : Овој подлога може да биде совршен натпревар за вашата кригла или кој било сад што го имате во ваши раце. Кога пиете шолја чај, овој подлога ќе ви даде удобно викенд попладне . Затоа, не двоумете се и ставете го овој подметач под вашата кригла! Уживајте во квалитетен живот!Материјал : Керамички Пакет Количина : 2 х Подлога овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Преглед На Палецот Персонализиран Гест Подножје Чаша Кригла Заштита На Маса Абсорбента Камен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата