.

.

Спортски преносен покер на табела со куќиште за носење

Спортски преносен покер на табела со куќиште за носење

Оценки на купувачот:

DEN 3.33
Од стоката
Во магацинот

MD Sports Portable Tabletop Poker Mat со носење кутија е одличен додаток на секоја забава или семејно собирање. Лесно е да се спакувате и да се однесете за да се соберете во движење. Обезбедува часови забавен покер во стил на казино на повеќето врвови на табели! Идеална големина за игра со покер каде било димензии на производот : 63 ”x 30.375”. Преносен душек со кутија за складирање за игри во движење Овој покер мат ви овозможува бесконечна забава насекаде. МАТ се врти за лесно складирање и вклучува кутија за складирање за лесен транспорт. Картите се лизгаат непречено на површината и чиповите нема да скокаат на горниот врв. Информации за производот : Димензии на производот : 63 "x 30.375". Димензии на пакетот : 32.625 "x 4.13". Тежина (приближно) : 6,17 фунти . Модел # ARC063_098 M.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата