.

.

Божиќни Украси Крпа Уметност Печатење Симпатична Цртан Филм Снешко Божиќ Престилка Престилка Ресторан Партија Темни Престилки За Мажи Со Џебови

Божиќни Украси Крпа Уметност Печатење Симпатична Цртан Филм Снешко Божиќ Престилка Престилка Ресторан Партија Темни Престилки

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Божиќни украси ткаенина уметност печатење симпатична цртан Филм снешко Божиќ престилка престилка ресторан партија. Материјал : крпа. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 65гр. големина На Пакетот : 20х20х1, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Симпатична Престилка За Готвење Доволно Голема Престилка За Лигавчиња Обезбедува Одлична Покриеност И Против Кујнски Маснотии, Истури И Дамки Од Храна. Погодно Е Да Се Користи Во Зима За Да Се Загрее. Шапка и Престилка За Мажи Готвач Престилки За Готвење. Повеќенаменски : Престилка Е Погодна за Различни Прилики. Може Да Се Користи За Облека Во Печење, Готвење, Ракотворби, Градинарство, Скара Или Други Ситуации Што Можат Да Предизвикаат Конфузија. Калдрма Престилки Работат Престилки За Жени Со Џебови Краток. Задоволството На Клиентите Е Нашата Најважна Цел, Доколку Има Некаков Проблем Со Квалитетот, Ќе Обезбедиме Замена Или Целосна . Готвење Престилки За Возрасни Коса Стилист Престилки За Жени Кратко. Квалитетна Ткаенина, Издржлива Лесно Чиста : Ова Готвење Престилки Направени Од Ткаенина, Тоа Е Вентилација И Удобност Дури и На Високи Температури. Од Штетни Хемикалии Или Синтетички Материјали, За Вас Вашето Семејство. Тинејџерски Престилка Со Џебови Џингл Мојот Ѕвона Престилка. Одлична Идеја За Подарок За Млади Жени, Постари Жени И Домаќинка. Овој Дамски Лежечки Врв Сигурно Ќе Ве Задоволи. Одлично За Употреба При Чистење, Готвење, Градинарство, Перење И Лежење. Мажи Престилки За Скара Персонализирана Шамија Престилка за Готвење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата