.

.

Пар Надворешни Ракавици Шупливи Еднобојни Креми За Сончање Отворен Прст Апсорпција На Пот Дише Полни Прсти

Пар Надворешни Ракавици Шупливи Еднобојни Креми За Сончање Отворен Прст Апсорпција На Пот Дише Полни Прсти

Оценки на купувачот:

DEN 271.84
Од стоката
Во магацинот

Опис : Усвојувајќи многу одличен материјал, овие ракавици за сончање се многу удобни за носење и брзо се сушат, така што ќе се чувствувате толку одлично да ги носите.Постојат отворен прст екран на допир дизајн на показалецот и палецот на ракавиците што е погодно за вас управувајте со телефонот без полетување на gloves.It изработен е од најлонски материјал.Должината на овој производ е 19 см. Соодветна околност на дланката е 16см-22см. Дланка околност 9см. Ракавиците за сончање се одлични за сите видови спортови на отворено како возење велосипед и кампување.Име на ставка : Ракавици Материјал : Најлонгендер : Унисекс Сезона : Летни Карактеристики : Отворен Прст, Екран На Допир, Детали За Анти-Ув Големина : Должина : 19см/7.48"(Прибл.) Соодветна Околност На Дланката : 16см-22см/6,3 "-8,7" (Прибл.) Околност на дланката : 9см/3,5 (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 Пар Ракавици Усвојувајќи многу одличен материјал, овие ракавици за сончање се многу удобни за носење и брзо се сушат, така што ќе се чувствувате толку одлично да ги носите. На показалецот и палецот на ракавиците има дизајн на екран на допир со отворен прст што е погодно за вас ракувајте со телефонот без да ги соблекувате ракавиците. Изграден е од најлонски материјал. Должината на овој производ е 19 см. Соодветна околност на дланката е 16см-22см. Дланка околност 9см. Ракавиците за сончање се одлични за сите видови спортови на отворено како возење велосипед и кампување. Отворен Прст, Екран На Допир, Анти-УВ Ракавици.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата