.

.

Ранец за Диносауруси на актојо Кид, Училишни Чанти Детска Градинка Предучилишен Ранец Патни Торби за Ручек за 3 Години Момчиња Девојчиња Бебе

Ранец за Диносауруси на актојо Кид, Училишни Чанти Детска Градинка Предучилишен Ранец Патни Торби за Ручек за 3 Години Момчиња

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Спецификации : Стил : Секојдневен Материјал : оксфорд крпа пол : Унисекспатерн Тип : Цртан Декорација : Шаблон Боја : Опсег На Повеќе Бои : 3-6 Тип на затворање : Рачка Со Патент//Тип На Ремен : Мека Рачка : 30см/11.8"*25см/9.8"*10см/3.9"вклучен Пакет : 1 х Училишни Торбињабелешка : Поради на разликата помеѓу Различни Монитори, Сликата Не Може да Го Одразува Вистинскиот. Оксфорд, Мек, Удобен, Мазен Допир. Компактна Големина, Лесна Што Децата Можат Да Ја Носат Наоколу. Доаѓа Во Забавни, Светли Бои Што Децата Ќе Ги Сакаат и Родителите Лесно може Да се Видат. Лачете ја лентата за рамо и добриот заден појас,ослободете го притисокот врз рамената и грбот,направете да се чувствувате поудобно. Мазен Патент Затворен, Простран Простор Може Да Ги Собере Играчките, Книгите, Закуските и Многу Повеќе на Вашите Деца.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата