.

.

Модни Летни Женски Сандали Тенка Лента Стаклена Пета Средна Пета Цврста Боја Секојдневен Стил

Модни Летни Женски Сандали Тенка Лента Стаклена Пета Средна Пета Цврста Боја Секојдневен Стил

Оценки на купувачот:

DEN 2.33
Од стоката
Во магацинот

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" нога широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ширина НА СТАПАЛОТО : 9 См/3,5" големина : 40 сад : 8 велика Британија : 6 еу : 39 цн : 250 должина На стапалото : 25 СМ/9,8" ШИРИНА НА СТАПАЛОТО : 9,5 см/3,7" големина : 41 сад : 8,5 Велика британија : 6,5 еу : 39,5 Цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" НОГА широк : 9,5 СМ/3,7" ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,2" широк стапало : 10см/3,9" МОДНИ ЛЕТНИ ЖЕНСКИ САНДАЛИ тенок РЕМЕН стакло за вино пета средна Пета еднобоен секојдневен стилкарактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големина боја дизајн за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. 2. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! Опис : Пол : Жени,Девојка Материјал : Пусол Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Елегантен Стил : Висок Стил На Отворена Пета : Среден Тип На Затворање На Потпетици : Лизгање На Чевли Висока Пета : 6см/1,18"Висина На Платформата : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Женски Чевли Забелешка : Големината ќе биде помала поради за конкавен Дизајн Ви Предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото. Модни Летни Жени. Сандали Тенки. Ремен Вино. Стаклена Пета. Средна Пета Цврста Боја.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата