.

.

Плус Големина Натпревар Машки Диви Товарни Панталони Мажи Солидна Секојдневен Мода Копче-Поштенски Мулти-Џеб Директно Товар Панталони Тенок-Вклопуваат Водат Тов?

Плус Големина Натпревар Машки Диви Товарни Панталони Мажи Солидна Секојдневен Мода Копче-Поштенски Мулти-Џеб Директно Товар

Оценки на купувачот:

DEN 430.72
Од стоката
Во магацинот

ZKCCNUK Плус Големина Натпревар Менс Диви Карго Панталони Мажи Солидна Повик Мода Копче-Поштенски Мулти-Џеб Директно Товар Панталони Тенок-Вклопуваат Водат Товар Панталони На Clearance Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Карактеристики На Производот : 1. Овие товарни шорцеви за мажи се изработени од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за секојдневно носење.2. Многу кул за носење, овие товарни панталони за мажи сигурно ќе ви дадат нов изглед.3. Чувствувајќи се удобно и пријатно, секогаш можете да ги носите овие товарни панталони дома или на работа.4. Овие лесни машки карго панталони се совршени за тие прекрасни денови!Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина на Панталони : Л-Големина. : Large-US : 4-UK : 8-EU : 34-Waist : 74cm/29.13"-Hip : 104cm/40.94"-Length : 103cm/40.55"-Size : XL-Size. : X-Large-US : 6-UK : 10-EU : 36-Waist : 78cm/30.71"-Hip : 108cm/42.52"-Length : 105cm/41.34"-Size : XXL-Size. : XX-Large-US : 8-UK : 12-EU : 38-Waist : 82cm/32.28"-Hip : 112cm/44.09"-Length : 107cm/42.13"-Size : XXXL-Size. : 3 X-Large-US : 10-UK : 14-EU : 40-Waist : 86cm/33.86"-Hip : 116cm/45.67"-Length : 109cm/42.91"-Size : XXXXL-Size. : 4 X-Large-US : 12-UK : 16-EU : 42-Waist : 90cm/35.43"-Hip : 120cm/47.24"-Length : 111cm/43.70"-Size : XXXXXL-Size. : 5 X-Голем - - - САД : 14 - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 - - - ЕУ : 44 - - - Половината : 94cm/37.01" - - - Хип : 124cm/48.82"-Должина : 113cm/44.49" - - - -. ТРАДИЦИОНАЛЕН КАРГО СТИЛ. Изграден за разноврсност и удобност, овој класичен товарен краток ве носи од отворено на работа, до секој ден со оваа безвременска силуета. ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ. Овие товарни шорцеви седат на природниот струк со опуштено седиште и опуштено се вклопуваат низ бутовите, што ќе ве одржува удобно цел ден. ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ. Овие панталони се изградени да траат додека одржуваат удобност и стил. ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГА. Нашите производи се со висок квалитет. Во исто време, придаваме големо значење на искуството на клиентите. Доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата