.

.

Шик Насловна Витли 3-Парче Еднобоен Јорган Капак Сет, Близнак, Бела

Шик Насловна Витли 3-Парче Еднобоен Јорган Капак Сет, Близнак, Бела

Оценки на купувачот:

DEN 575.84
Од стоката
Во магацинот

Овој моден прекривка за јорган напред се одликува со дизајн на нотка и лесен за употреба затворање на патент. Вклучен е дизајн координиран шам и везена деко перница за да се комплетира изгледот. * Вклучува : 1 Јорган, 1 Измама, 1 Украсна Перница • • Боја На Предметот : Бела. • Материјал : Микрофибер. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР Што Може Да Се Пере Во Машина - капакот на јорганот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. ГО ШТИТИ ВАШЕТО НАДОЛУ И НАДОЛУ-АЛТЕРНАТИВНО ПОЛНЕЊЕ НА УТЕШИТЕЛОТ-Овој Шик капак За домашен јорган е совршен за заштита на вашиот омилен утешител или јорган. СТИЛ и УДОБНОСТ - наполнете го капакот на јорганот со вашето омилено светло ќебе во лето и доверлив тежок јорган или утешител во зима. Елегантен ДИЗАЈН - Мода напред украсена штипка и набразден изглед– вклучена Е Координирана шам и деко перница.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата