.

.

Кристијан Отворено Дрво И Алуминиум V-Облик Софа Во Собата, Природни, Сива

Кристијан Отворено Дрво И Алуминиум V-Облик Софа Во Собата, Природни, Сива

Оценки на купувачот:

DEN 8799.84
Од стоката
Во магацинот

Овој шармантен пресек е совршен преоден додаток на вашиот двор или простор во дворот. Одликувајќи се со акценти од вештачко дрво со класичен дизајн на панел од летва, овој пресек нуди удобен простор за поставување на вашите предмети, како што е освежителен пијалок или чинија закуски. Не само што овој комплет носи неспоредлив стил во вашиот надворешен простор, туку нуди и кадифни перници отпорни на вода кои обезбедуваат крајна удобност за вас и вашите гости, овозможувајќи ви да уживате во летото во потполност. Вклучува : Едно (1) Парче Софа Од Десната Страна, Едно (1) Парче Софа Од Левата Страна, Едно (1) Аголно Парче и Едно (1) Масичка. Рамка Материјал : Алуминиум. Акцент Материјал : Вештачко Дрво. Материјал За Перница : Водоотпорна Ткаенина. Повеќе Опции За Боја. Потребно Е Собрание. Сите Димензии Ги Исклучуваат Мерењата На Перницата. Димензии на левата И Десната Клупа : 32,75 инчи длабок x 65,35 инчи широк x 24,75 инчи висок. Димензии на седиштето на левата И Десната Клупа : 27,40 инчи длабок x 53,50 инчи широк x 11,25 инчи висок. Димензии На Аголното Парче : 32,75 инчи длабок x 32,75 инчи широк x 24,75 инчи висок. Димензии На Седиштето На Аголот : 27,40 инчи длабок x 27,40 инчи широк x 11,25 инчи висок. Димензии На Масичката : 26,75 инчи длабок x 26,75 инчи широк x 11,75 инчи висок.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата