.

.

Божиќна Елка Штанд Божиќна Декорација Стапало Вештачко Дрво Преклопен Метален Држач За Железо Држач За Дрво Основен Држач

Божиќна Елка Штанд Божиќна Декорација Стапало Вештачко Дрво Преклопен Метален Држач За Железо Држач За Дрво Основен Држач

Оценки на купувачот:

DEN 182.24
Од стоката
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Случајно Од пазарот На Џојбај.Опис.  . Оваа ставка е штанд За Новогодишна елка, кој е изработен од двоен железен материјал, за држење дрвја. Добро за забави, Божиќ, свадби, поставете ги на брашното и можат постојано да стојат на мазна површина. Дојдете со цврста челична конструкција и дизајн на преклопување за лесно складирање.  . Карактеристики.  . - Боја : Црно-зелена. - Материјал : Железо. - Големина : Околу 35х35х12, 6см. - Овој држач за дрво од 35 см е погоден за складирање На Новогодишна елка со висина од 1,2-1,5 метри. - Изработен Од Цврст и цврст метален материјал, издржлив за долготрајна употреба. - Лесен за инсталирање. Пренослив и цврст. - Дизајн на преклопување за лесно складирање. - Може да се користи за држење на различни предмети од столбови, како Што Се Новогодишни елки, бандери со знамиња, столбови од балони итн. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Овој држач за дрво од 35 см е погоден за 1. 44958. 5 метри висина Елка складирање. / Изработен Од Цврст и цврст метален материјал, издржлив за долготрајна употреба | |Лесен за инсталирање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата