.

.

Меува Женски Слатки Дуксери За Печатење Печатење Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер Дуксери

Меува Женски Слатки Дуксери За Печатење Печатење Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер Дуксери

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долги ракави. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жените sweatshirtssize табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 62см/24.41" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67" Рамо : 51.50 см/20.28" Ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 122см/48.03" рамо : 53см/20.87" ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 128см/50.39" рамо : 54.50 CM/21.46" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 74cm/29.13"Големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 134cm/52.76" РАМО : 56 CM/22.05" ракав : 66cm/25.98" должина : 76cm/29.92" € Материјал Е направен од материјали,доволно издржлив ЗА ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ Женски боди женски топли џемпери со пуловер. ●Овие Дуксери За Жени Се Лежерни И Стилски. Таа Е Погодна За Фармерки, Хеланки, Панталони, Здолништа И . Удобна Желка плус Големина. ①Прилики Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики,Може Да Се Носи Во Пролет, Fall И Зима. Женски Меки Топли Врвови Дами Дуксери Ситни. ①Стилот И Модата Ве Прават Попривлечни Мода За Облека За Дами Со Средна Качулка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата