.

.

- КОМПЛЕТ За Прекинувач ЗА Отстранување ЃУБРЕ ФЛО, Хром

- КОМПЛЕТ За Прекинувач ЗА Отстранување ЃУБРЕ ФЛО, Хром

Оценки на купувачот:

DEN 2.67
Од стоката
Во магацинот

Комплетот ЗА прекинувач ЗА отстранување ѓубре ЕЗ-ФЛО е дизајниран да го активира отстранувањето на ѓубрето и може да се користи и со диспензерот за топла вода. Има универзално вклопување, така што ќе работи со секој отстранувач. Може лесно да се монтира на мијалникот или контра-врвот, елиминирајќи ја потребата за ѕиден прекинувач, совршен за инсталација на островот. Неговата функционалност со едно притискање и едно притискање го олеснува ракувањето. Завршница отпорна на корозија. КАРАКТЕРИСТИКИ-комплетот ЗА прекинувач ЗА отстранување ѓубре ЕЗ-ФЛО е дизајниран да го напојува отстранувањето на ѓубрето и може да се користи и со диспензерот за топла вода. УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ-отстранувањето на ѓубрето се одликува со универзален дизајн за да се вклопи со секој отстранувач. ОДЛИЧНО ЗА ОСТРОВИ-комплетот за отстранување е идеален за инсталација на островот, елиминирајќи ја потребата за ѕиден прекинувач. ЛЕСЕН за РАКУВАЊЕ - Опремен со функционалност на копчето За Притискање/Исклучување од 2 инчи го олеснува ракувањето. ЦЕЛОСНО-Вклучува (1) кабел, (1) излез на контролната кутија, (1) комплет за прекинувачи, (2) завртки, (1) затворач, (1) флексибилна цевка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата