.

.

Инова Ѕвезда Тл Талвеј Возач Голф Диск [Боите може да се разликуваат]

Инова Ѕвезда Тл Талвеј Возач Голф Диск [Боите може да се разликуваат]

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

ТЛ е брат на сигурната Птица. Овој диск ја има истата голема брзина и се лизга како Тебирд, но е исправен летајќи со помалку бледнее на крајот од летот. "Л" се залага за"Помалку Пренапорно" и " Подолго". Ако барате директен летечки максимален возач на автопат, одговорот е тл. Рејтинг на летот на производителот : Speed Glide Turn Fade7501 Joe Универзална Шема На Летови : RNGHSSLSSPWR4. 5-1+24 Innova Ѕвезда Tl Талвег Возач Голф Диск.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата