.

.

Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Маици Џеб Кошули За Жени Пинк С

Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Маици Џеб Кошули За Жени Пинк С

Оценки на купувачот:

DEN 1.33
Од стоката
Во магацинот

KSCYKKKD Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Маици Џеб Кошули За Жени . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер,Spandex Colors : Pinksize : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5xlthickesson : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Блузи, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, крајбрежен одмор пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Врвови. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : Изработен од висококвалитетен Полиестер, Спандекс. Лесен и удобен, мек и пријателски за кожата, кој ви дава кул лето. Карактеристика : Женски Врвови Женски Печатење Краток Ракав V - Вратот Блузи Работат Униформа Џеб Блуза. Карактеристика : V-Вратот ; Краток Ракав ; Графички Отпечатоци ; Маици ; V Вратот. Повод : Собирање, патување, одмор и забава, секојдневен живот. Можете да ги носите овие женски врвови на плажа за да уживате во летното сонце, или можете да го почувствувате летниот ветер навечер. Овој удобен краток ракав е погоден за различни прилики во жешко лето!. Дизајн и Совпаѓање : Овие Врвови специјално дизајнирани за вас. Можете да ја носите оваа кошула со вашите омилени панталони, или можете да напикате половина од краткиот ракав во панталоните за да ја покажете модата. Овие разноврсни врвови се суштинско богатство во вашата гардероба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата