.

.

Силиконски Кујнски Клешти За Храна Од Нерѓосувачки Челик Рачни Со Нелепливи Силиконски Врвови Висока Отпорност На Топлина За Готвење

Силиконски Кујнски Клешти За Храна Од Нерѓосувачки Челик Рачни Со Нелепливи Силиконски Врвови Висока Отпорност На Топлина За

Оценки на купувачот:

DEN 0.67
Од стоката
Во магацинот

Карактеристики : НЕМА ПОВЕЌЕ СЛАБИ КУЈНСКИ КЛЕШТИ-Премиум Кујнски Клешти со силиконски совети нудат најдобар стисок и контрола на располагање, и тие нема да се стопат, ' рѓа или снегулки во вашата храна. Овие клешти се направени со екстра дебел нерѓосувачки челик од 1,00 мм и имаат систем за заклучување со прстен кој е направен да трае.БЕЗБЕДНО И ЗДРАВО За ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО – Основи Опсег значи дека користиме Висококвалитетен силикон Од ФДА, кој е безбедносно тестиран, отпорен на топлина. Нашите силиконски клешти немаат отстранливи делови за бактериите да растат и се нелепливи пријателски за да ги заштитат вашите садови ЗА готвењебидете ИНСПИРИРАНИ ПОВТОРНО ДА САКАТЕ ДА ГОТВИТЕ - вашите стилски нови клешти ЌЕ бидат толку задоволство да ги користите (и се безбедни за миење садови), така што наскоро ќе создадете небесни јадења за пријателите и семејството. Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и без штета на вашето здравје. Забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : Боја : Уцена : Нерѓосувачки челик 1 : НЕМА ПОВЕЌЕ СЛАБИ КУЈНСКИ КЛЕШТИ-Премиум Кујнски Клешти со силиконски врвови нудат најдобар стисок и контрола на располагање, и тие нема да се стопат, ' рѓа или снегулка во вашата храна. Овие клешти се направени со екстра дебел нерѓосувачки челик од 1,00 мм и имаат рин. 2 : БЕЗБЕДЕН И ЗДРАВ За ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО – Основи Опсег значи дека користиме Висококвалитетен силикон Од ФДА, кој е безбедносно тестиран, отпорен на топлина. Нашите силиконски клешти немаат отстранливи делови за бактериите да растат и се нелепливи пријателски за да ги заштитат вашите садови за готвење. 3 : БИДЕТЕ ИНСПИРИРАНИ ПОВТОРНО ДА ГО САКАТЕ ГОТВЕЊЕТО - вашите стилски нови клешти ќе бидат толку задоволство да ги користите (и се безбедни за миење садови), така што наскоро ќе создадете небесни јадења за пријателите и семејството. 4 : Изработен од висококвалитетен материјал,издржлив и без штета на вашето здравје. 5 : Боја : Црна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата