.

.

Женски Летни Врвови Дами Мода Исечени Ракави Тркалезен Врат Памук Лабава Кошула Блуза

Женски Летни Врвови Дами Мода Исечени Ракави Тркалезен Врат Памук Лабава Кошула Блуза

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Женски Дами Мода Исечени Ракави Круг Вратот Памук Лабава Кошула Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Ленена Декорација : Ниедна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Модна Тежина : 130~180 (С-5ХЛ) што добивате : 1xwomenена Големина На Блуза : Биста : 108см/42,52" Ракав : 24см/9,45" Рамо : 39см/15,35" Должина : 71см/27,95" Големина : биста : 112см/44.09" Ракав : 25см/9.84" Рамо : 40см/15.75" Должина : 72см/28.35" големина : биста : 116см/45.67" ракав : 26см/10.24" рамо : 41см/16.14" должина : 73см/28.74" големина : биста : 120см/47,24" Ракав : 27см/10,63" Рамо : 42см/16,54" Должина : 74см/29,13" Големина : Биста : 124см/48,82" Ракав : 28см/11,02" рамо : 43см/16,93" должина : 75см/29,53" големина : биста : 128см/50,39" ракав : 29см/11.42" Рамо : 44см/17.32" Должина : 76см/29.92" Големина : Биста : 132СМ/51.97" ракав : 30см/11.81" рамо : 45см/17.72" должина : 77см/30.31" големина : биста : 136см/53.54" ракав : 31см/12.20" Рамо : 46см/18.11" Должина : 78см/30.71". Материјал : Лесна и мека ткаенина, течна, убаво завеса, еластична и удобна за носење. Дизајн : Лабав дизајн за повеќе луѓе со различни големини. Натпревар : обичните врвови за жени 2023 различен од обичниот, е одличен во-помеѓу каузални и облечени прилики, изгледа добро со фармерки, шорцеви, хеланки и здолниште. Без оглед на тоа каква форма на телото, можете да носите различен шарм. Повод : овие обични врвови за жени трендовски се погодни повеќето прилики, особено случајни облечени настани, дома, плажа, забава, шопинг, работа, училиште, надвор, свадба, бизнис, патување одмор носат, дневна облека, канцеларија, трчање стил, денот на вљубените. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. Нега На Облека : Машинско Перење/Миење Раце. Не Избелувајте. Ослободете се од брчките : Ако го извлечете од машината за сушење и веднаш ја прекинете слушалката тие воопшто не се збрчкани.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата