.

.

Клиренс Потпетици За Жени Лето Нов Стил Плоштад Пети Дебели Високи Потпетици Зголемување На Сандали

Клиренс Потпетици За Жени Лето Нов Стил Плоштад Пети Дебели Високи Потпетици Зголемување На Сандали

Оценки на купувачот:

DEN 0.33
Од стоката
Во магацинот

Ажурирајте го вашиот личен стил со допир на класа со купување на овој пар потпетици што ќе траат за сите спомени!Без разлика дали е забава, работа, состанок, свадба, коктел, ноќен клуб, враќање дома, мориња, патувања или други специјални прилики, можете да ги усогласите нашите високи потпетици со здолништа, Маици, фармерки, шорцеви, секоја секојдневна или свечена облека.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 инчи : 9.86"Големина : 36 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 35 ЦН : 230 ИНЧИ : 9. Вашите стапала нема да се лизгаат, да се свртат или да се движат надвор од местото додека ги носите овие прекрасни потпетици!. Исто така, совршени чевли за одмор. Ултра лесен дизајн со куќиште за тока за совршено да ги прегрнете нозете.5 ЕУ : 34 ЦН : 225 ИНЧИ : 8.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 инчи : 9.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата