.

.

Машкиumn И Зима Топло Долг Ракав Стојат Јака Отворено Јакна Памук Мулти Џеб Палто

Машкиumn И Зима Топло Долг Ракав Стојат Јака Отворено Јакна Памук Мулти Џеб Палто

Оценки на купувачот:

DEN 1.67
Од стоката
Во магацинот

Големина : XXL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 121cm/47.64" Рамо : 51.5 cm/20.28" Ракав : 69cm/27.17" Должина : 72cm/28.35" Големина : XXXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.21" Рамо : 52cm/20.47" ракав : 70СМ/27.56" должина : 73см/28.74" големина : ххххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 129см/50.79" рамо : 53см/20.87" Ракав : 71СМ/27.95" ДОЛЖИНА : 74см/29.13" големина : хххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 133СМ/52.36" рамо : 55см/21.65" ракав : 73см/28.74" должина : 76см/29.92" големина : ххххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 БИСТА : 137СМ/53.94" рамо : 57см/22.44" ракав : 75см/29.53" должина : 78см/30.71" машки warm и зима топол долг ракав стојат јака отворено јакна памук мулти џебови мантил карактеристики : измијте : рачно Миење со ладна вода. Не избелувајте и не паѓајте суво топло.Вода засилувач ВЕТЕР Заврши со вештачка кожа, тоа ви држи заштитени во секое време ќе бидете во движење и од дожд и снег. Ребрести манжетни и топлина на полите внатре додека одржувате студен ветер и обезбедувате сигурно вклопување.Погоден за : Секојдневен, Надворешен, Дневен, Училишен, Работен, Кампување, Спорт, Атлетика и така натаму.Лесна, ветроупорна и удобна ткаенина за атлетско вклопување.Материјал : Полиестер, мека ткаенина, удобна и пријателска за кожата.Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зимски Пол : Менматеријал : Памук, тип на полиестерпетер : Боја На почвата Должина На ракавот : Долга Јака : Дебелина : редовна ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Машки Есенски И Зимски Топол Јака Со Долги Ракави Надворешна Јакна Памучен Мулти Џебен Капут ЗА ХХХХЛ. Големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. палта за мажи мода секојдневен. црна јакна за мажи кожа. мажи палта и јакни класична зима. мажите јакна повик зелена.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата