.

.

Базиреј Дуксери За Жени Клиренс Трендовски Цврст Лабав Качулка Обични Блузи Кафеава М

Базиреј Дуксери За Жени Клиренс Трендовски Цврст Лабав Качулка Обични Блузи Кафеава М

Оценки на купувачот:

DEN 2.00
Од стоката
Во магацинот

Базиреј Дуксери За Жени Клиренс Долг Ракав Трендовски Цврст Лабав Дуксер Обични Блузи Кафеава М. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестернек Стил : Дуксер : Цврста Дебелина : Умерен Стил : Секојдневен, Уличен Мода,Стил На Подготвеност, Бохо Стил,. Повод : Секојдневен / Дома / Одмор . Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Врвови со долги Ракави за Жени. Женски Есенски И Зимски Пуловер Со Качулка Врвен Џемпер Со Цврста Боја Со Долги ракави Дома Секојдневни Шорцеви Дводелен Спортски Костум. Обични Блузи. Дозвола Дуксери За Жени; Клиренс Дуксери За Жени; Дозвола Кардигани за жени ; Клиренс јакни во нашата продавница. Врвови Со Плус Големина За Жени; Џемпери За Жени; Врвови Со Долги Ракави За Жени; Долги Врвови За Туники за Жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата